Svítidlo RABALUX 8815 Flossi, 5-ram. lustr, E-27, bronzová
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | klasická svítidla Rabalux |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.85 kg |
| EAN: | 5998250388151 |
| Barva: | bronzová |
| Výška (mm): | 400 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | bronzová |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 520 mm |
| Strana v katalogu: | 50 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Lustry |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 900 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
