Svítidlo RABALUX 8830 ANDORRA, LED 12W, IP54, -K, -lm, černá
Díky funkčnímu designu a černé a bílé barvě bude venkovní nástěnné svítidlo Andorra skvělou volbou pro moderní verandy nebo vnější stěny domu. Svítidlo je vyrobeno z kovu a plastu a její vestavěný světelný zdroj LED vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj má výkon 12 W, světelný tok 660 lumenů a barevnou teplotu 4 000 K. Toto venkovní svítidlo s mimořádně dlouhou životností okolo 30000 hodin poskytuje potřebné vnější osvětlení na mnoho let. Obdélníkové světlo má šířku 135 mm, výšku 260 mm a vzdálenost 85 mm od stěny. Krytí IP54 zaručuje, že toto venkovní svítidlo je chráněno před škodlivým prachem a vodou z jakéhokoli směru. Venkovní svítidlo Andorra se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 5998250388304 |
| Šířka (mm): | 135 mm |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 680 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 85 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
