Svítidlo RABALUX 8850 HAMBURG, LED 12W, IP44, 4000K, 780lm, antracitová
Venkovní stropní Hamburg stropní svítidla bude díky svému hranatému tvaru, zaobleným rohem a dlouhé životnosti jedno z nejoblíbenějších svítidel. Ať už je umístěno na terase nebo na vnější stěně domu, antracitové a bílé moderní svítidlo bude jednoduchou, ale skvělou volbou. V případě svítidla Hamburg je kovové svítidlo doplněno plastovým stínidlem a vestavěný světelný zdroj LED vyzařuje přirozené bílé světlo. Světelný zdroj má výkon 12 W, světelný tok 900 lumenů a barevnou teplotu 4 000 K. Nástěnné svítidlo Hamburg poskytuje požadované osvětlení po mnoho let, protože životnost jeho světelného zdroje není menší než 30 000 hodin. Svítidlo má velikost 285 x 285 mm a vzdálenost 70 mm od stěny. Jeho krytí IP44 zaručuje, že je chráněno proti pronikání předmětů s maximálním průměrem 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru. Venkovní stropní nebo nástěnné svítidlo Hamburg se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5998250388502 |
| Šířka (mm): | 285 mm |
| Výška (mm): | 285 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 900 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní stropní svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 70 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
