Svítidlo RABALUX 8874 MARIBOR, LED 12W, IP65, -K, -lm, bílá
Ti, kteří jsou za minimalistický styl a hranaté tvary, si určitě zamilují venkovní nástěnné svítidlo Maribor z kovu a plastu. Bílé svítidlo má zabudovaný zdroj světla LED, který vyzařuje přirozené bílé světlo, čímž vytváří na vaší verandě příjemnou atmosféru. Světelný zdroj má výkon 12 W, světelný tok 780 lumenů a barevnou teplotu 4 000 K. Toto moderní nástěnné svítidlo vám bude sloužit svým světlem dlouhou dobu, protože jeho světelný zdroj má životnost ne kratší než 30000 hodin. Rozměry vnějšího svítidla jsou: šířka 265 mm, výška 104 mm, vzdálenost od stěny 60 mm. Svítidlo Maribor má krytí IP65, to znamená, že je chráněno proti vniknutí prachu a nízkotlakým proudem vody. Toto venkovní nástěnné svítidlo se dodává s 5-letou zárukou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 5998250388748 |
| Šířka (mm): | 265 mm |
| Výška (mm): | 104 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Minimalistická |
| Svítivost (lumen): | 780 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 60 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
