Svítidlo RABALUX 8888 BUDAPEST, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, hnědá
Venkovní nástěnné svítidlo Budapest bude skvělou volbou pro každého, kdo upřednostňuje moderní styl, ale líbí se mu i řešení, která jsou velkolepější než průměr. Kovové a plastové hnědé světlo bude mít ideální místo vedle předních dveří nebo na vnější stěně domu, protože usnadní otevírání dveří pomocí klíče nebo snadnější procházku po tmavém předním dvoře. Válcové nástěnné svítidlo s kulatou ozdobnou základnou lze použít s jediným zdrojem světla s výkonem až 40 W, typ objímky E27. Svítidlo se dodává bez zdroje světla. Rozměry nástěnného svítidla Budapest jsou tyto: průměr 95 mm, výška 240 mm, vzdálenost od stěny 136 mm. Má krytí IP44, tj je chráněno proti pronikání předmětů s maximálním průměrem 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 5998250388885 |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 136 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
