Svítidlo RABALUX 8889 BUDAPEST, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, hnědá
S její moderním stylem bude podlahová lampa Budapest dekorativním doplňkem zahrady kolem domu, ale v ideálním případě osvětlí i chodník vedoucí k vchodu nebo na schodiště verandy. Hnědý model vyrobený z kovu a plastu je doplněn válcovým stínidlem a pevnou základnou. Lampu Budapest je možné používat s jediným zdrojem světla s příkonem až 40 W, typ objímky E27. Lampa se dodává bez zdroje světla. Podlahová lampa Budapest má průměr 95 mm a celkovou výšku 500 mm. Má krytí IP44, tj. je chráněna proti pronikání předmětů s maximálním průměrem 1 mm, i proti stříkající vodě z jakéhokoliv směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 5998250388892 |
| Výška (mm): | 500 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | hnědá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
