Svítidlo RABALUX 8893 TRENTO, LED 3W, IP65, 4000K, 100lm, bílá
Venkovní nástěnné svítidlo Trento je dokonale vhodné k osvětlení terasy nebo schodiště vedoucího k předním dveřím - protože jde o malé svítidlo, můžete vedle schodů nainstalovat i více než jedno. Bílé minimalistické svítidlo vyrobené z plastu má zabudovaný zdroj světla LED s výkonem 3 W, světelný tok 100 lumenů a teplotu barvy 4 000 K. Světelný zdroj vyzařuje přirozené bílé světlo a má životnost 20 000 hodin. Čtvercové světlo 120 x 120 mm má vzdálenost od stěny pouhých 32 mm. Svítidlo Trento má krytí IP65, tj. je chráněno proti vniknutí prachu a nízkotlakým proudem vody. Na tento model je poskytována 5-letá záruka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5998250388939 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 3 W |
| Styl svítidla: | Funkční |
| Svítivost (lumen): | 100 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 32 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
