Svítidlo venkovní LED 7W VILA GRAY IP54 neutrální bílá, 400lm, nástěnné, Greenlux GXPS173
Přisazené LED svítidlo pro nástěnnou montáž.
Svítidlo je osazeno dvěma zdroji světla pro osvětlení prostoru jak nad svítidlem, tak i pod ním.
Vhodné především pro venkovní použití. Například k osvětlení teras, chodníků, schodišť, nebo fasád domů.
Může být použito také v interiéru.
Těleso svítidla je vyrobeno z tlakového hliníkového odlitku.
Difuzor tvoří vysoce odolný mléčný polykarbonát.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Exterierová-venkovní-zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8592660135250 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 54 mm |
| Výška (mm): | 62 mm |
| Krytí (IP): | 54 |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| Délka (mm): | 142 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 55 A |
| Příkon (W): | 7 W |
| Svítivost (lumen): | 400 lumen |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
