Svítidlo venkovní nástěnné 1x E27 Berlín, IP54, Avide AOLWE27-BER
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní - zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 5999097928685 |
| Barva: | Černá |
| Šířka (mm): | 108 mm |
| Výška (mm): | 163 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | 54 |
| Délka (mm): | 135 mm |
| Patice: | E27 |
| Žárovky součástí balení: | NE |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
