Svítidlo venkovní nástěnné Bustan LED 2x4,5W 1000lm se senzorem IP44 antracit 4000K Philips 16484/93/P3
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Exterierová-venkovní-zahradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.685 kg |
| EAN: | 8718696161357 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 78 mm |
| Výška (mm): | 92 mm |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Délka (mm): | 220 mm |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | Integrovaný zdroj |
| Příkon (W): | 2x4,5W |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
