Svítidlo vestavné LED 12W LED60 VEGA-R White CW, studená bílá, s napaječem, bílé, kruhové
vestavné svítidlo se zdrojem LED kruhového tvaru downlight round s barvou světla studená bílá
LED Downlight svítidlo
smd diody typu 2835
Napájené 220-240V.
Driver je součástí svítidla.
Maximální příkon je 12W v barvě studená bílá
Rozměry: 170x13mm
Montážní otvor: 155mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová LED svítidla a osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660106038 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | hliník |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 6000 K |
| Barva světla-odstín: | studená bílá |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 168 mm |
| Příkon (W): | 12 W |
| Svítivost (lumen): | 850 lumen |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
