Svítidlo zářivkové 2xT8 120cm IP65 DUST LED PS pouze pro LED trubice Greenlux GXWP210
Prachotěsné svítidlo IP65 pro 2 LED trubice T8/120cm jednostranně napájené. ( náhrada T8/36W.)
Difuzor je z polystyrenu, který je odolnější proti kyselinám a zásadám. Těleso svítidla z ABS plastu.
Pro pevné spojení difuzoru s tělesem svítidla jsou použity plastové spony.
Těsnění mezi základnou a světelným krytem je zhotoveno z vypěněného polyuretanu. Reflektor svítidla je vyroben z ocelového plechu a povrchově upraven bílou práškovou barvou. Svítidlo je možné připevnit ke stropu s použitím kovových příchytek, které jsou součástí dodávky, nebo jej zavěsit na lanko. V základně je připravený otvor pro průběžnou montáž. Kabeláž pro průběžnou montáž je třeba dodělat. Svítidlo je uzpůsobeno pro spolupráci s čidly.
Použití svítidla je shodné s běžnými prachotěsnými svítidly. Jedná se o výrobní, montážní a skladovací haly. Je vhodné všude tam, kde je nutné ochránit světelný zdroj před nadměrným znečištěním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prachotěsná zářivková svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592660113548 |
| Barva: | Šedá |
| Šířka (mm): | 110 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP65 |
| Délka (mm): | 1260 mm |
| Energetická třída: | F |
| Výrobní společnost : | Greenlux s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Zbytkách 41 739 01 Staré Město u Frýdku-Místku |
| E-mail : | greenlux@greenlux.cz |
