Svítidlo zářivkové pro 2x LED trubici PRIMA LED TUBE 2x120 PC Trevos 37550
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trevos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8590515375509 |
| Šířka (mm): | 145 mm |
| Pevnost v rázu: | IK10 |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Barva skříně: | Šedá |
| Bez stmívání: | Ano |
| Délka (mm): | 1272 mm |
| Distributor světla: | Difuzor (čočka/optika/panel) |
| Druh napětí: | AC/DC |
| Druh připojení: | Ostatní |
| Efektivní světelný tok: | 3030 lm |
| Fázové stmívání (náběžná hrana): | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana): | Ne |
| Integrované nouzové napájení: | Ne |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1: | -25 - 35 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah): | 134 - 148 mA |
| K dispozici je podpora IFTTT: | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | Ne |
| Kompatibilní s Casambi: | Ne |
| Kompatibilní s Google Assistant: | Ne |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa): | SDCM3 |
| Materiál krytu: | Plast strukturovaný |
| Materiál obalu: | Plast |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 50 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 5 |
| Míra poruchovosti při střední životnosti 75 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 7 |
| Nastavitelná barva světla: | Ne |
| Nastavitelný světelný tok: | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku: | Ne |
| Nástěnná montáž: | Ano |
| Objímka/patice: | G13 |
| Obsahuje předřadník: | Ne |
| Ochrana povrchu krytu: | Bez ošetření |
| Poruchovost při střední životnosti 35 000 h při okolní teplotě 25 °C (tq): | 3 % |
| Programovatelné stmívání: | Ne |
| Protipožární ochrana "D": | Ano |
| Provoz přes Bluetooth: | Ne |
| RF stmívání: | Ne |
| Rozložení svítivosti: | Symetrické |
| S pohybovým čidlem: | Ne |
| Se světelným senzorem: | Ne |
| Se světelným zdrojem: | Ne |
| Se vzduchovými štěrbinami: | Ne |
| Stmívání 0-10 V: | Ne |
| Stmívání 1-10 V: | Ne |
| Stmívání DALI: | Ne |
| Stmívání DALI-2: | Ne |
| Stmívání DMX: | Ne |
| Stmívání DSI: | Ne |
| Stmívání integrovaným potenciometrem: | Ne |
| Stmívání LineSwitch: | Ne |
| Stmívání modulací napájecího napětí: | Ne |
| Stmívání redukcí sinusovky: | Ne |
| Stmívání tlačítkem: | Ne |
| Stmívání Touch and Dim: | Ne |
| Stmívání vlastním systémem výrobce: | Ne |
| Stmívání Zigbee: | Ne |
| Světelná účinnost svítidla: | 94 lm/W |
| Světelný zdroj: | LED vyměnitelná |
| Třída ochrany: | I |
| Typ předřadníku: | Není zapotřebí |
| Typ rastru: | Bez |
| Typ zapojení: | Vhodné pro průchozí zapojení |
| Úhel vyzařování: | Velmi široký paprsek >80° |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou": | Ne |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu: | Ano |
| Vhodné pro nouzové osvětlení: | Ne |
| Vhodné pro počet žárovek: | 2 |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | Ano |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou: | Ano |
| Vhodné pro stropní upevnění: | Ano |
| Vhodné pro vestavbu: | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž: | Ano |
| Výkon: | 32,4 W |
| Výměnný předřadník: | Ano |
| Výstup světla: | Přímé/nepřímé |
| Výška/hloubka: | 111 mm |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11: | 850 °C - 30 s |
| Výrobní společnost : | TREVOS, a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Nová Ves 34 511 01 Turnov Česká republika |
| E-mail : | obchod@trevos.cz |
