Svítidlo žárovkové LORD matná bílá E27 75W/IP44 Tomex 14889
Svítidlo kruhového tvaru vyrobené z bílého plastu s polykarbonátovým matným krytem a osazené keramickou objímkou E27. Po obvodě svítidla jsou tři kabelové vstupy pro snadnou průběžnou montáž.
Svítidlo kruhového tvaru vyrobené z bílého plastu s polykarbonátovým matným krytem a osazené keramickou objímkou E27. Svítidlo je vhodné pro úsporné zářivky, LED žárovky a klasické žárovky o výkonu maximálně 75 W. Výměna zdroje bez použití nářadí. Polykarbonátový kryt demontujete otočením proti směru hodinových ručiček. Provedení výrobku IP44 a IK10. Svítidlo má po obvodu 3 kabelové vstupy pro snazší montáž.
Rozměry: Ø 250 mm, ↕ 95 mm
POUŽITÍ:
Svítidlo vhodné pro průmyslové ale i domovní aplikace. Jako jsou koupelny, sklepy, půdy, dílny, chodby, garáže atd. Odolné proti stříkající vodě z libovolného směru.
MONTÁŽ:
Montáž možná na stěnu i strop.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovková technická svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595226107746 |
| Barva: | Bílá |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Materiál: | Plast |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 250 mm |
| Příkon (W): | 75 W |
| Výrobní společnost : | TOMEX a Novák, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rychnovská 243 Jablonec nad Nisou 468 01 |
| E-mail : | info@tomex.cz |
