Svorka DS-Medi titan-zinek střešní K2 Systems 2003024
Svorka Single SeamClamp je vhodná pro dvojitě falcované stojaté švy vyrobené z titanzinku, hliníku, nerezové nebo pozinkované oceli.
Rozměr otvoru: 7 mm
Přímé připojení k SingleRail.
Materiál: příchytka hliník, šrouby nerez A2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4251786212095 |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| S montážní deskou: | Ne |
| Kotvení: | připnout, připevnit svorkami |
| Nastavitelný: | Ne |
| Nutný průnik střechou: | Ne |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Šířka upevňovací desky: | 40 mm |
| Určeno pro upevnění jako fasádní prvek: | Ne |
| Určeno pro upevnění jako sluneční ochrana pro střechu: | Ne |
| Určeno pro upevnění na fasády: | Ne |
| Určeno pro upevnění na ploché střechy: | Ne |
| Určeno pro upevnění na šikmé střechy: | Ano |
| Určeno pro upevnění na volné plochy: | Ne |
| Určeno pro upevnění pod střechu: | Ne |
| Výška upevňovací desky: | 74 mm |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
