Svorka M EC SET koncová stříbrná pro panely s výškou rámu 30-31mm K2 Systems 1005345
Koncová svorka panelu K2 Standard set ve stříbrné barvě pro výšku rámu panelu 30-31 mm.
Svorky jsou kompatibilní se všemi systémy K2 kromě systémů Mini Rail, Micro Rail, Dome 6 a Dome V.
Parametry:
- Materiál: hliník (EN AW 6063 T66, nerezová ocel A2, PA)
- Barva: stříbrná
- Vhodná pro rámy panelů s výškou rámu 30-31 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4251786203079 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 33,8 mm |
| Výška (mm): | 52 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Pro výšku rámu: | 30 - 31 mm |
| Provedení: | Koncová svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
