Svorka MiddleClamp XS SET 30-33mm středová stříbrná K2 Systems 1005156
Modulová střední příchytka XS sada pro upevnění solárních modulů s výškou rámu 30-33 mm. Není kompatibilní se systémem K2 Dome 6.
Materiál: Hliník EN AW-6063 T66, nerezová ocel A2, PA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4251786202812 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 33,8 mm |
| Výška (mm): | 58 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Pro výšku rámu: | 30 - 33 mm |
| Provedení: | Střední svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
