Svorka MiniClamp MC 30-50mm stříbrná K2 Systems 2002558
Univerzální sada středových svorek pro upevnění solárních modulů na K2 MiniRail, MicroRail, Dome 6 nebo Dome V Systems včetně šroubu a pružiny. Pro výšku rámu 30 - 50 mm.
Parametry:
- Barva: stříbrná
- Materiál: hliník (EN AW 6063 T66, EN AW 6082 T6), nerezová ocel (1.4301)
- Hmotnost: 0,06kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4251786209576 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 34,2 mm |
| Výška (mm): | 53 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Pro výšku rámu: | 30 - 50 mm |
| Provedení: | Střední svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
