Svorka Modul Midle Clamps XS SET StS 30-33mm středová černá K2 Systems 1005157
Pro středovou montáž fotovoltaických panelů s hloubkou rámu modulů 30 - 33 mm. Tyto modulové svorky jsou určené pro montáž panelů s černým rámem.
Sada je předmontovaná a lze ji snadno namontovat na každou kolejnici K2. Vložné matice M K2 jsou samosvorné a lze je posouvat lehkým tlakem na nerezový šroub v kolejnici.
Sada se skládá s:
- 1 hliníková střední svorka XS, lisovaná za studena
- 1 šroub s vnitřním šestihranem z nerezové oceli (M8x50)
- 1 M K2 vkládací matice M8, nerez
- 1 pojistná podložka S8. nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4251786202829 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 33,8 mm |
| Výška (mm): | 58 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Anodizování / eloxování |
| Pro výšku rámu: | 30 - 33 mm |
| Provedení: | Střední svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
