Svorka OneEnd univerzální koncová stříbrná K2 Systems 2002514
Koncové svorky OneEnd jsou vhodné pro montáž nejběžnější výšky modulového rámu fotovoltaických panelů 30 - 42 mm. Jsou kompatibilní s SingleRail, CrossRail*, SpeedRail, MultiRail a SolidRail*.
Tyto modulové svorky jsou určené pro montáž panelů se stříbrným rámem.
Materiál: Hliník EN AW 6063 T66, Nerezová ocel A2, PA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 4251786209392 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 33 mm |
| Výška (mm): | 55 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Pro výšku rámu: | 30 - 42 mm |
| Provedení: | Koncová svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
