Svorka OneMid středová univerzální, pro rám 30-42mm černá K2 Systems 2003072
Univerzální středová svorka K2 OneMid je je vhodná pro modulové rámy s výškou 30-42 mm.
Po zacvaknutí do profilové lišty je svorka bezpečně zajištěna na svém místě a pro montáž ji lze snadno posunout do strany.
Svorky jsou kompatibilní se systémy K2 Single Rail, Cross Rail*, Speed Rail, Multi Rail a Solid Rail.*
* 36, 48, XS, Ultra Light, Medium, Alpin
Vlastnosti produktu:
- Materiál: hliník a nerezová ocel A2, PA
- Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4251786212460 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 59,6 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Anodizování / eloxování |
| Pro výšku rámu: | 30 - 42 mm |
| Provedení: | Střední svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
