Svorka P EndClamp Set 39-41 stříbrná K2 Systems 1005170
Sada koncových příchytek modulů pro upevnění solárních modulů s výškou rámu 39-41 mm. Není kompatibilní se systémem K2 MiniRail, MicroRail, Dome 6 a Dome V. Materiál: Hliník EN AW-6063 T66, nerezová ocel A2, PA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4251786202881 |
| Šířka (mm): | 65 mm |
| Hloubka (mm): | 33,8 mm |
| Výška (mm): | 72 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Pro výšku rámu: | 39 - 41 mm |
| Provedení: | Koncová svorka |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
