SpeedClip pro přímou montáž K2 SpeedRail na trapézový plech.
Poznámka: pro každý SpeedClip potřebujete 2x závitořezné šrouby 6x38 (číslo K2: 1005193).
Rozměry: 99 x 25 x 15 mm
Materiál: polyamid vyztužený skelnými vlákny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| EAN: | 4251786200825 |
| Šířka (mm): | 15 mm |
| Hloubka (mm): | 99 mm |
| Výška (mm): | 25 mm |
| Materiál: | Ostatní, jiné |
| Povrchová úprava: | Ostatní, jiné |
| S montážní deskou: | Ne |
| Kotvení: | Šroubovací |
| Nastavitelný: | Ne |
| Nutný průnik střechou: | Ano |
| S montážním materiálem: | Ne |
| Šířka upevňovací desky: | 30.V mm |
| Určeno pro upevnění jako fasádní prvek: | Ne |
| Určeno pro upevnění jako sluneční ochrana pro střechu: | Ne |
| Určeno pro upevnění na fasády: | Ne |
| Určeno pro upevnění na ploché střechy: | Ano |
| Určeno pro upevnění na šikmé střechy: | Ano |
| Určeno pro upevnění na volné plochy: | Ne |
| Určeno pro upevnění pod střechu: | Ne |
| Výška upevňovací desky: | 17 mm |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
