Svorka SpeedLock M8x22 pojistná K2 Systems 1003558
Montážní pojistka pro upevnění K2 SpeedRail 22 během tepelné roztažnosti.
Včetně šroubů a matic. Materiál: hliník, nerezová ocel a PA.
Sada obsahuje:
- 1x SpeedLock, hliník
- 1x šroub se zápustnou hlavou se šestihrannou objímkou M8x20, nerezová ocel
- 1x M K2 vkládací matice s montážní sponou (1001643), nerezová ocel a PA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.093 kg |
| EAN: | 4251786201754 |
| Šířka (mm): | 76 mm |
| Hloubka (mm): | 60 mm |
| Výška (mm): | 30,5 mm |
| Materiál: | hliník |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Provedení: | Upínací díl |
| S montážním materiálem: | Ano |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
