Tepelně spínaná zásuvka TS20 programovatelná, 6 změn teploty za den, záloha
Termostat do zásuvky TS20 tepelně spínaná;
Tepelně spínaná zásuvka TS20
je v oblasti topenářské techniky NOVINKOU, která Vám nabízí komfortní řešení ovládání pro ELEKTRICKÉ topné soustavy (konvektory, přímotopy, el.topné žebříky, desky atd).
Automatickou teplotní regulací připojeného spotřebiče můžete ušetřit až 30% energie pro topení v domácnosti, kanceláři atd.
Velkou výhodou je nastavení HYSTEREZE od 0,1°C do 2°C.
Vzhledem k velkým možnostem programu (6 časových úseků a 3 teploty na každý den) si můžete navolit program, který Vám bude vyhovovat.
Výhody tepelně spínané zásuvky TS20:
- na každý den jiný teplotní program
- nastavení třech teplotních úrovní (komfortní,úsporná, party)
- možnost nastavení HYSTEREZE (od 0,1°C do 2°C)
- jednoduché ovládání i programování
- možnost krátkodobé změny teploty programu
- funkce trvalého vypnutí spotřebiče (OFF)
- regulace teploty po 0,5°C
- přehledný displej
- zálohovací baterie
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Napájení | 230 V/ 50 Hz |
| Spínací prvek | relé |
| Hystereze | 0,1°C až 2°C |
| Počet nastavitelných teplot | 3 |
| Min. programovací čas | 10 min. |
| Rozsah nastavit. teplot | +3°C až +40°C |
| Nastavení teplot | po 0,5°C |
| Min.indikační skok | 0,1°C |
| Přesnost měření | 0,5°C |
| Zálohovací baterie | NiCd 2,4 V/ >100 hod. |
| Výstup | max. 15 A |
| Pracovní teplota | +10°C až +35°C |
| Funkce | |
| 1. nastavení hystereze | |
| 2. možnost krátkodobé změny programu | |
| 3. funkce trvalého vypnutí spotřebiče | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přímo do zásuvky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012221505 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
