Topná rohož LDTS plocha 2,1m2 340W rozměr 0,5x4,2m typ 160/2,1 Fenix
Topná rohož LDTS 160/2,1 pro přímotopné nebo poloakumulační vytápění se zvýšenou ochranou proti vlhkosti (opletení topného kabelu)
- rozměr rohože : šířka 0,5m x délka 4,2m
- plocha rohože : 2,1m2
- celkový příkon : 340W
- napájecí napětí : 230V
- krytí :IP67
- umístění : běžné i vlhké prostory do lepicího tmelu pod dlažbu
- návod k použití : http://www.fenixgroup.cz/sites/default/files/n204.pdf
- třída izolace : I.
- druh kabelu / průměr / ochranné opletení : dvoužilový / 3 - 4 mm / ano
- měrný výkon : 160 W/na m2
- připojovací (studené konce ) : 1 x délka 3m
- odolnost pláště topného kabelu : 70° C
Spodní strana rohože je opatřena oboustranně lepící páskou, umožňující fixovat rohož k podkladu do okamžiku, než je zastěrkována flexibilním tmelem. Rohož je vyrobena z dvoužilového kabelu průměru 3 - 4 mm a je opatřena jedním připojovacím vodičem - tzv. studeným koncem - délky 3m. Instalace dvoužilové rohože je podstatně jednodušší, než u jednožilových typů - s rohoží se není nutné vracet k místu připojení. Díky ochrannému opletení může být umístěna i do vlhkých prostor (koupelny, prádelny).
Možnosti využití pro podlahové vytápění přímé nebo poloakumulační :
- přímé (přímotopné vytápění) : uložení topné rohože pod dlažbu do flexibilního tmelu
- poloakumulační vytápění : uložení topné rohože do betonové nebo anhydritové vrstvy v tloušťce 4-7 mm
výrobce : FENIX Jeseník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LDTS topné rohože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590875024680 |
| Šířka (mm): | 0,5 m mm |
| Délka (mm): | 4,2 m mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Plocha rohože v m2: | 2,1 m2 |
| Příkon W/m2: | 160 W/m2 |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
