Topný kabel PSV délka 16,1m 170W do tmelu pod dlažbu typ 10170 Fenix
Topný kabel PSV 10170, 170W/ 16,1m;
PSV 10170
Topný okruh se zvýšenou ochranou, 170 W - 16,1 m
Topný okruh s ochranným opletením pro podlahové vytápění v prostorech s požadovanou zvýšenou ochranou (koupelny, prádelny, apod.). Okruh je z jednožilového kabelu prům. 5 mm a je opatřen dvěma připojovacími vodiči - tzv. studenými konci - délky 5m. Díky ochrannému opletení není při použití v běžných místnostech (chodby, obývací pokoje, kuchyně apod.) vyžadováno použití proudového chrániče.
| Vlastnosti výrobku: | |
| Rozměry balení: | 0 x 0 (mm) |
| Hmotnost balení: | 1 (kg) |
| Napájecí napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Návod k použití: | |
| Délka kabelu: | 16,1 m |
| Příkon: | 170 W |
| Druh kabelu / průměr / ochranné opletení: | jednožilový / 4,5 - 5,1 mm / ano |
| Měrný výkon / délka studených konců: | dle rozteče kabelu / 2x 5m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Do lepícího tmelu pod dlažbu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590875025052 |
| Výrobní společnost : | FENIX Trading s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slezská 2 790 01 Jeseník |
| E-mail : | fenix@fenixgroup.cz |
