Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krabice pod omítku-univerzální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.014 kg |
| EAN: | 8595057698512 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Délka (mm): | 35 mm |
| Množství v balení: | 10 |
| Průměr (mm): | 9 mm |
| Tvar: | Kulaté |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
