Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozvaděčové kanály-drátovací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8595057623842 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Provozní teplota: | -60 - 90 °C |
| Jmenovitý průměr: | 6 mm |
| Kvalita materiálu: | Polyetylén |
| Množství v balení: | 25 |
| Odolné proti UV záření: | Ne |
| Provedení: | Spirálová hadice |
| Šířka spirály: | 6 mm |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
