Trubka KOPOFLEX 50-černá UV ohebná chránička dvouplášťová (balení 50m) Kopoflex KF 09050_UVFA
Chránička KOPOFLEX 50 v černém provedení UV stabilní, balení 50m
Ohebná chránička Kopos KOPOFLEX 50 KF 09050 UVFA černá v profesionálním UV stabilním provedení od českého výrobce Kopos Kolín. Tuto chráničku můžete použít jak do země tak i nad zem díky UV stabilitě.
Tato ohedná trubka Kopoflex 50 je UV stabilní s vnějším průměrem 50mm a vnitřní průměr 41mm. K dostání je v balení po 50m, jehož součástí je spojka a provázek pro snadnější zavedení kabelů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné - Kopoflex, Kabuflex |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.161 kg |
| EAN: | 8595057698178 |
| Barva: | Černá |
| Vnější průměr: | 50 mm |
| Vnitřní průměr: | 41 mm |
| Materiál: | Plast |
| Kvalita materiálu: | PE |
| Leštěný povrch: | Ne |
| Provedení: | Ohebné |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar: | Z vnější strany vlnité, uvnitř hladké |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
