Trubka ohebná instalační průměr 32mm OT32032/50 šedá nízké namáhání 320N návin 50m Malpro
Jmenovitý průměr 25 mm
Jmenovitá velikost v palcích 1 palec
Vnější průměr 32 mm
Vnitřní průměr 25 mm
Materiál PVC
Pevnost v tlaku 320 N
Rozsah provozních teplot -5 - 90 °C
Stupeň krytí (IP) Ostatní, jiné
Protipožární ochrana podle UL 94 Ostatní, jiné
Poloměr ohybu, staticky 100 mm
Barva Šedá
Materiál opláštění PVC
Ohýbání Ohebný
Pevnost v tahu 320 N
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ohebné trubky na kabely (husí krky) pro elektroinstalace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594050751439 |
| Barva: | Šedá |
| Vnější průměr: | 32 mm |
| Vnitřní průměr: | 24 mm |
| Materiál: | PVC |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Instalace do betonu: | Ne |
| Instalace na omítku: | Ano |
| Instalace pod omítku: | Ano |
| Venkovní instalace: | Ne |
| Pokládka do země: | Ne |
| Dutá stěna: | Ano |
| Na dřevo: | Ne |
| Instalace pod podlahu (mazanina): | Ne |
| Pevnost v rázu: | Lehká (třída 2) |
| Třída pevnosti v tlaku: | Lehká (třída 2) |
| Chování při ohybu: | Pružné |
| Provozní teplota: | -25 - 60 °C |
| S hrdlem: | Ne |
| Strojní a systémová instalace: | Ne |
| Vnitřní vrstva s vysokou kluzností: | Ne |
| S vyznačením metrů: | Ne |
| Výrobní společnost : | MALPRO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lípa 318 763 11 Zlín 11 |
| E-mail : | objednavky@malpro.cz |
