Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuhé - PVC - kovové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 8595057619067 |
| Barva: | Bílá |
| Vnější průměr: | 16 mm |
| Vnitřní průměr: | 14 mm |
| Materiál: | PVC |
| Délka (m): | 3 m |
| Mechanická odolnost: | 320 N/5cm |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Norma dle:: | ČSN EN 61386-1 ed.2 |
| Samozhášivý materiál: | 30 s |
| Teplotní odolnost: | -25 - 60 °C |
| Tolerance: | 10 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu: | A1 - F |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
