Trubka tuhá 20mm PVC 1520_KC světle šedá délka 2m Kopos
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuhé - PVC - kovové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| EAN: | 8595057613867 |
| Barva: | Šedá |
| Vnější průměr: | 20 mm |
| Vnitřní průměr: | 17 mm |
| Materiál: | PVC |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Instalace do betonu: | Ne |
| Instalace na omítku: | Ano |
| Instalace pod omítku: | Ne |
| Venkovní instalace: | Ne |
| Pokládka do země: | Ne |
| Dutá stěna: | Ne |
| Na dřevo: | Ano |
| Instalace pod podlahu (mazanina): | Ne |
| Pevnost v rázu: | Lehká (třída 2) |
| Třída pevnosti v tlaku: | Lehká (třída 2) |
| Chování při ohybu: | Tuhé |
| Provozní teplota: | -25 - 60 °C |
| S hrdlem: | Ano |
| Strojní a systémová instalace: | Ne |
| Vnitřní vrstva s vysokou kluzností: | Ano |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
