Unica NU305254E Zásuvka skrytá 250V/16A 2P+E, clonky, bezšroubová, Antracit
Zásuvka jednonásobná Nová Unica skrytá v barvě antracit, clonky, připojení na bezšroubové svorky od francouzské výrobce Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Nová Unica od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606481954329 |
| Barva: | antracit |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Materiál: | Plast |
| Počet pozic: | 1 |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Barva RAL: | 7021 |
| Druh připojení: | Jiné |
| Druh upevnění: | Zaskakovací upevnění |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Mechanická odolnost: | IK04 |
| Mechanismus vysunutí: | Ne |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Ochrana proudovým chráničem: | Ne |
| Ochranný zemnící kolík: | Ano |
| Pootočená zdířka: | Ne |
| Potisk/značení: | Bez potisku |
| Provedení: | Zemnicí kolík |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S clonkami: | ano |
| S funkcí smyčky: | Ne |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Uzamykatelné: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
