Unica NU305954E Zásuvka 250V/16A 2P+E, clonky, bezšroubové svorky, Antracit, Schneider Electric
Zásuvka jednonásobná Nová Unica v barvě antracit, clonky, připojení na bezšroubové svorky od francouzské výrobce Schneider Electric
Zásuvka jednonásobná s ochranným kolíkem, clonkami v bezšroubovém provedení v modelové řadě Nová Unica od výrobce Schneider Electric
Barva: antracit
Materiál: plast
Typ povrchu: matný
Připojení: bezšroubové svorky (pro vodiče 1,5-2,5 mm²)
Upevnění: do montážního rámečku ZAMAK
Řazení: 2P+PE
Příkon max.: 16 A, 230 V AC
Designová řada: Nová Unica
Výrobce: Schneider Electric
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Nová Unica od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606481954398 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 45 mm |
| Hloubka (mm): | 37 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP40 |
| Barva RAL: | 7021 |
| Druh připojení: | nástrčná svorka |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 27 |
| Norma dle:: | ČSN norma |
| Pootočená zdířka: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S clonkami: | ano |
| S vestavěným USB napájením: | ne |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ne |
| Vhodné pro instalaci pod omítku: | Ano |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
