Unica NU341830 Dvojitý nabíjecí USB A+A konektor 2.1A, 2M, Aluminium Schneider Electric
Dvojitý nápájecí USB A+A konektor Nová Unica v barvě aluminium (hliník), připojení na šroubové svorky od francouzské výrobce Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky Nová Unica od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606489455842 |
| Barva: | antracit |
| Hloubka (mm): | 42,5 mm |
| Výška (mm): | 45 mm |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Ostatní |
| Barva RAL: | 7021 |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Mechanická odolnost: | IK04 |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 40 |
| Provedení: | Jiné |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
