Unica NU351454 Stmívač otočný univerzální LED 5-200W, antracit, Schneider Electric
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stmívače Nová Unica |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3606485445649 |
| Barva: | antracit |
| Šířka (mm): | 45 mm |
| Hloubka (mm): | 47 mm |
| Materiál: | Jiné |
| Povrchová úprava: | Lakované |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP21 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Max. spínací výkon LED (W): | 100 |
| Mechanická odolnost: | IK04 |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 46 |
| Ovládání: | Otočný/tlačítkový knoflík |
| Ovládání aplikací přes Bluetooth: | Ne |
| Paměť světelných hodnot: | Ano |
| Použitelné s časovým spínačem/časovačem: | Ne |
| Použitelné s indikátorem přítomnosti: | Ne |
| Použitelné s pohybovým senzorem: | Ne |
| Sériový stmívač: | Ne |
| Sestavení: | Přístroj s čelním dílem krytu |
| Transparentní: | Ne |
| Typ zátěže: | Univerzální a LED Retrofit |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
