Unica NU528218 Přepínač střídavý řazení č.6, IP44, bílý, Schneider Electric
Vypínač schodišťový řazení č.6 v krytí IP44 v barvě bílá od výrobce Schneider Electric
Vypínač v řadě Nová Unica od Schneider Electric je synonymem pro moderní a esteticky příjemný design, který se hodí do každého interiéru. Tento vypínač má řazení č.6 - schodišťový a je v krytí IP44, což přináší flexibilní řešení pro osvětlení a další elektrické funkce. Elegantní bílé provedení zvýrazní každou místnost a přinese do ní prvky moderního designu a funkčnosti. Je ideálním řešením pro domácnosti i pro obchodní prostory.
Pro uchycení strojku do instalační krabice je potřeba ke každému strojku přikoupit montážní rámeček ZAMAK
Barva: bílá
Řazení vypínače: č.6 - schodišťový spínač
Krytí: IP44
Výrobce: Schneider Electric
Designová řada: Nová Unica
Řada Nová Unica od Schneider Electric je navržena s ohledem na nejmodernější trendy v designu a technologii, poskytuje uživatelům širokou škálu možností pro personalizaci jejich domovů a pracovních prostor. S důrazem na kvalitu, bezpečnost a estetiku, Nová Unica přináší inovace do každého prostředí, umožňuje snadnou instalaci a poskytuje spolehlivé řešení pro každodenní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače / tlačítka v řadě Nová Unica od Schneider Electric |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 360648223061 |
| Barva: | Bílá |
| Řazení: | č.6 |
| Šířka (mm): | 70,9 mm |
| Hloubka (mm): | 34 mm |
| Výška (mm): | 70,9 mm |
| Materiál: | Plast |
| Typ materiálu: | Termoplast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 22 |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
