Vánoční anděl na baterie vysoký 25cm, StarTrading 991-44
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482051714 |
| Barva: | růžová |
| Šířka (mm): | 160 mm |
| Hloubka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 250 mm |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Životnost: | 500 hod. |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
