Vánoční osvětlení 7,7m SNĚHULÁK bílá 12ks žárovek stálesvítící 20V/0,1A, Exihand 162113
Česká vánoční osvětlovací souprava se skleněnými žárovkami SNĚHULÁK bílý
České tradiční vánoční osvětlení se skleněnými žárovkami SNĚHULÁK bílá - vyrobeno v České republice
Tradiční české vánoční osvětlení vyrobené ručně v České republice. Světelný řetěz o délce 7,7m celkově o 12 žárovek, závit E10, 20V/0,1A a přívodním kabelem 3m. Rozteč mezi skleněnými žárovkami sněhulák je 70cm. Rozměr žárovičky (délka x průměr) 6,95 x 2,3 cm.
Určen pro střední stromky v interiéru, s možností uchycení pérkem na větvičky stromku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | vánoční osvětlení se žárovičkami |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8594193600212 |
| Krytí (IP): | 20 |
| Délka (mm): | 69 mm |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Napětí (V): | 20 V |
| Průměr (mm): | 23 mm |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Životnost: | 500 hod. |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
