Vánoční závěs hvězdy, barva stříbrná, 84x žárovka bílá, v:80cm, š:120cm,StarTrading 582-20
Světelný řetěz s motivem hvězd pro vnitřní použití vytvoří ve vašem domově příjemnou vánoční atmosféru. StarTrading 582-20.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482060341 |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka (mm): | 1200 mm |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Použití: | vnitřní |
| Příkon (W): | 84x0,06 W |
| Stmívání: | ne |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
