Vánoční zimní idyla s chaloupkou a jeleny 6xLED, 2xAA baterie StarTrading 270-87
Zimní vánoční krajinka s 6 LED žárovičkami na 2AA baterie (není součástí).
Zimní idyla s chaloupkou a jeleny Nipeko 270-87
Krásná zimní vánoční krajinka obsahující chaloupky, les a rodinku jelenů. Tento krásný dekorativní svícen dokresluje idilickou vánoční domácí atmosféru. Obsahuje 6 LED žároviček, o napájení se stará baterie 2xAA (není součástí).
Parametry:
napájení: 2xAA baterie
výška: 18 cm
hloubka: 8 cm
šířka: 30 cm
krytí: IP 20
počet LED: 6
použití: uvnitř
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítící domky, vesničky, betlémy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7391482036797 |
| Šířka (mm): | 300 mm |
| Hloubka (mm): | 80 mm |
| Výška (mm): | 180 mm |
| Výrobní společnost : | STAR TRADING AB |
|---|---|
| Adresa : | STAR STREET 1 512 50 SVENLJUNGA |
| E-mail : | info@startrading.com |
