Ventilátor 100mm FUTURE 100 C se zpětnou klapkou, malý axiální, domovní
Malý axiální ventilátor FUTURE 100 C se zpětnou klapkou
určení :
- krátké vzduchovody s nízkou tlakovou ztrátou
- odvětrání prostor přímo přes stěnu
- větrání v bytové zástavbě
vybavení :
- pouze kluzná ložiska
- ekonomické provedení ventilátoru
technická data :
- otáčky : 2500 ot/min
- průtok : 95 m3/hodinu
- výkon : 13 W
- napětí : 230V
- maximální teplota : 40 stupňů C
- velikost montážního potrubí : průměr 100mm
- akustický tlak : 40 bD
- hmotnost : 0,5kg
- skříň - je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Skříň je určena k montáži na stěnu
- oběžné kolo - je axiální, vyrobené z nárazuvzdorného plastu.
- motor - je asynchronní s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Motor je vybaven ochranou proti přetížení.
- maximální provozní teplota okolí je 40 ˚C. Motor má kluzná ložiska s tukovou náplní na dobu životnosti.
- krytí IPX4
- svorkovnice - je přístupná po sejmutí čelní mřížky ventilátoru. Připojení je kabelem pod omítkou.
- regulace otáček - se provádí speciálními regulátory změnou napětí.
- hluk - emitovaný ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 1,5 m v ose ventilátoru na straně sání.
Varianty
C - provedení se zpětnou klapkou
- montáž - horizontálně i vertikálně, s ohledem na životnost ložisek přednostně s osou motoru v horizontální poloze. Upevnění čtyřmi šrouby pod mřížkou ventilátoru. Šrouby a hmoždinky jsou v balení.
- ventilátory jsou vhodné pro krátké vzduchovody s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu. - - ventilátory lze použít pro větrání v bytové výstavbě, dodávají se s kluznými ložisky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8413893217448 |
| Barva: | Bílá |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Dimenzované napětí (V): | 230 V |
| Otáčky (min.): | 2 500 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Přepravovaný objem: | 95 m3/h |
| Sestavení: | Se zpětnou klapkou |
| Směr: | Axialní |
| Teplota média: | 5 - 40 °C |
| Výrobní společnost : | ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Boleslavova 53/15 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | elektrodesign@elektrodesign.cz |
