Ventilátor 100mm HEF 100 P s automatickou zpětnou žaluziovou klapkou, koupelnový
Ventilátor HEF 100 P s automatickou zpětnou žaluziovou klapkou, koupelnový, průměr 100mm
Malý axiální koupelnový ventilátor HEF 100 P. Tento ventilátor je vyroben z kvalitního nárazuvzdorného plastu v bílé barvě a je určený pro použití v koupelnách, toaletách a k odvětrání malých místností. Má průměr kulatého potrubí 100 mm.
Hlavní technické parametry ventilátoru HEF 100P:
- Otáčky: 2500 za 1 minutu
- Průtok (0 Pa): 90 m3/hod
- Výkon: 17 W
- Napětí: 230 V
- Maximální teplota vzduchu: 40°C
- Akustický tlak (měřeno na vzdálenost 1,5 metru): 42 dB(A)
- Hmotnost: 0,4 kg
- Krytí: IP44 (chráněno proti pevným tělesům větším než 1 mm a proti stříkající vodě ze všech směrů)
Ventilátor je poháněn jednofázovým asynchronním motorem s kotvou nakrátko a stíněným pólem. Motor má kuličková ložiska a je určen pro trvalý provoz. Provedení je s dvojitou izolací a chráněno proti přetížení. Maximální provozní teplota okolí je 40˚C. Regulace otáček se provádí změnou napětí speciálními regulátory.
Ventilátor je vybaven automatickou žaluziovou klapkou, která se ovládá elektricky. Při zapnutí a vypnutí dochází vlivem použitého termického pohonu ke zpoždění otevření a zavření žaluzie.
Montáž ventilátoru je možná horizontálně i vertikálně. Doporučujeme upevnit čtyřmi šrouby pod mřížkou ventilátoru. Šrouby a hmoždinky jsou součástí balení.
Tento ventilátor je vhodný pro krátké vzduchovody s nízkou tlakovou ztrátou nebo k odvětrání přímo přes stěnu. Je ideální pro větrání v bytové výstavbě, chlazení přístrojů a odvětrání vlhkých prostor. Je dodáván s kluznými ložisky a je možné jej spouštět tlačítkem.
Ventilátor HEF 100 P je cenově dostupnou variantou, a díky svým funkcím je plně přizpůsobitelný vašim potřebám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 8413893069535 |
| Barva: | Bílá |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Dimenzované napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Přepravovaný objem: | 90 m3/h |
| Sestavení: | S automatickou el. žaluzií |
| Směr: | Axialní |
| Teplota média: | 5 - 40 °C |
| Výrobní společnost : | ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Boleslavova 53/15 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | elektrodesign@elektrodesign.cz |
