Ventilátor 100mm POLO 4/AŽ/WC automatická žaluzie, časový spínač, kuličková ložiska
Ventilátor POLO 4/AŽ/WC s automatickou žaluzií a časovým spínačem, kuličková ložiska, průměr 100mm
Domovní nástěnný koupelnový ventilátor POLO 4/AŽ/WC s automatickou žaluzií a časovým spínačem v bílém provedení s kompaktními rozměry, motor s kuličkovými ložisky
Technické údaje:
- průměr vyústění : 100 mm
- vybavení: automatická žaluzie, časový spínač s plynulým nastavením od 2 do 23 minut +/- 20% pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů
- napájení: 230 V
- krytí: IPX4
- materiál: bílá hmota ABS
- použití: pro krátké vzduchové rozvody, koupelny, kuchyně, toalety, WC
- montáž: stěny, strop
- objemový průtok: 100 m3/h
- statický tlak: 34 Pa
- akustický tlak: 40 dB(A) 1m
- příkon: 15 W
- otáčky: 2650 ot/min
- proud: 0,12 A
- maximální teplota: 40 °C
Rozměry čelní desky:
- 156 x 154 mm
Popis ventilátoru POLO 4/AŽ/WC:
- domovní nástěnný axiální ventilátor kompaktních rozměrů, vyrobený z bílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná
- krytí výrobku IPX4, v provedení s hygrostatem IPX2
Motor:
- jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kuličková ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti
Použití:
- ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody nebo pro ventilaci přes stěnu. Použití pro větrání koupelen, kuchyní, toalet nebo sklepů
Montáž výrobku:
- ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 5901560500977 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 156 mm |
| Hloubka (mm): | 85 mm |
| Výška (mm): | 154 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 40 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Otáčky (min.): | 2650 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 100 |
| Sestavení: | S nastavitelným doběhem |
| Směr: | Axialní |
| Výrobní společnost : | TOMEX a Novák, s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Rychnovská 243 Jablonec nad Nisou 468 01 |
| E-mail : | info@tomex.cz |
