Malý axiální ventilátor IP 45 SILENT 100 CZ
Technické parametry :
otáčky[min-1] : 2400
průtok (0 Pa)[m3/h] : 95
výkon[W] : 8
napětí[V] : 230
max. teplota[°C] : 40
Ø potrubí[mm] : 100
akust. tlak[dB(A)] : 26,5
hmotnost[kg] : 0,57
regulator na dotaz, doběhový spínač DT 3, DT 4
Skříň
Skříň je z nárazuvzdorného plastu, barva je bílá. Skříň je určena k montáži na stěnu. Ventilátory obsahují zpětnou klapku, jejíž řešení je patentováno.
Oběžné kolo
Oběžné kolo je axiální z nárazuvzdorného plastu.
Motor
Motor s nízkou spotřebou. Motor je vybaven ochranou proti přetížení. Maximální provozní teplota okolí je 40 ˚C. Motor má kuličková ložiska s tukovou náplní na dobu životnosti. Krytí IP45, třída izolace II (verze 12 V IP57).
Svorkovnice
Svorkovnice je přístupná po sejmutí čelní mřížky ventilátoru. Připojení je kabelem pod omítkou.
Regulace otáček
Regulace otáček není možná.
Hluk
Hluk emitovaný ventilátorem je měřen ve vzdálenosti 3 m v ose ventilátoru na straně sání.
Varianty
• C - zpětná klapka
• Z - kuličková ložiska
• R - nastavitelný doběh 1-30 minut
• H - hygrostat a nastavitelný doběh 1-30 minut
• D - infračidlo a nastavitelný doběh 2-20 minut
• 12V - bezpečné provedení IP57
Montáž
Montáž bez omezení horizontálně i vertikálně. Upevnění čtyřmi šrouby pod mřížkou ventilátoru. Šrouby a hmoždinky jsou v balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 8413893184023 |
| Barva: | Bílá |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/stropu na trubku |
| Dimenzované napětí (V): | 230 V |
| Otáčky (min.): | 2 400 |
| Průměr (mm): | 100 mm |
| Přepravovaný objem: | 95 m3/h |
| Sestavení: | Se zpětnou klapkou |
| Směr: | Axialní |
| Teplota média: | 5 - 40 °C |
| Výrobní společnost : | ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Boleslavova 53/15 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | elektrodesign@elektrodesign.cz |
