Ventilátor 100mm VENTS 100 VKO do potrubí 1009021 eleman
Ventilátor VENTS 100 VKO - do potrubí, 37dB, IPX4, bílý, 105m3/h.
Představujeme Vám model domovního trubkového axiálního ventilátoru Vents 100 VKO, který je určen k odsávání nebo přívodu vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další. Tento ventilátor je navržen tak, aby byl montován přímo do potrubí, což z něj činí vhodné řešení pro větrání v kombinaci s krátkými vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou nebo pro odsávání přímo přes stěnu.
Hlavní technické parametry ventilátoru Vents VKO:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 14 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 105 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 37 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 37 dB
- Teplota vzduchu max.: 45 °C
- Váha: 0.41 kg
- Krytí: IPX4 (chráněno proti stříkající vodě ze všech směrů)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ne
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ne
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor Vents 100 VKO nabízí spolehlivé odsávání nebo přívod vzduchu s nízkým akustickým hlukem a je ideální pro montáž do potrubí. Jeho odolnost vůči stříkající vodě a nízká hmotnost ho činí praktickým řešením pro větrání interiérů s menšími rozměry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 4823016205216 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 91 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 105 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
