Ventilátor 100mm VENTS 100 VKO1T do potrubí, časovač 1009026 eleman
Ventilátor VENTS 100 VKO1T - do potrubí, časovač, 36dB, IPX4, bílý, 107m3/h.
Představujeme Vám model domovního axiálního trubkového ventilátoru VENTS 100 VKO1T, který je určen k odsávání nebo přívodu vzduchu z menších bytových a nebytových prostor, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a další. Tento ventilátor se montuje přímo do potrubí, což z něj činí vhodné řešení pro větrání v kombinaci s krátkými vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou nebo pro odsávání přímo přes stěnu.
Hlavní technické parametry ventilátoru VENTS 100 VKO1T:
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Příkon: 14 W
- Jmenovitý proud: 0.085 A
- Průtok vzduchu: 107 m3/hod
- Otáčky za 1 minutu: 2300
- Statický tlak: 41 Pa
- Akustický hluk (měřeno na vzdálenost 3 metry): 36 dB
- Teplota vzduchu max.: 45 °C
- Váha: 0.41 kg
- Krytí: IPX4 (chráněno proti stříkající vodě ze všech směrů)
- Průměr: 100 mm
- Kuličková ložiska: Ne
- Automatická žaluzie: Ne
- Časový spínač (timer): Ano
- Čidlo vlhkosti (hygrostat): Ne
- Čidlo pohybu: Ne
- Tahový spínač: Ne
Ventilátor VENTS 100 VKO1T je spolehlivým řešením pro odsávání nebo přívod vzduchu v menších prostorech. Můžete jej snadno ovládat díky časovému spínači, který Vám umožní nastavit požadovaný čas provozu. Jeho odolnost vůči stříkající vodě a možnost montáže přímo do potrubí ho činí praktickým řešením pro větrání interiérů s menšími rozměry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 4823016238115 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IPX4 |
| Délka (mm): | 113 mm |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 107 |
| Tepelná ochrana: | Ano |
| Typ připojení: | svorky |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
