Ventilátor 100mm VENTS MATL 100 s automatickou žaluzií, časovým doběhem a kuličkovým ložiskem 1009014 eleman
Ventilátor VENTS 100 MATL - s automatickou žaluzií, časovač, kuličkové ložisko.
Domovní axiální ventilátor VENTS 100 MATL je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a podobně. Vzhledem ke svým technickým parametrům se doporučuje ventilátory používat v kombinaci s kratšími vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou, popřípadě k odsávání přímo přes stěnu. Základní model je vybaven motorem s kluzným uložením rotoru. V případě montáže do stropu nebo při využívání ventilátoru k dlouhodobému chodu se doporučuje použití ventilátoru vybaveného kuličkovými ložisky. Součástí ventilátoru je žaluzie, která se automaticky otevře 20 sekund po zapnutí ventilátoru a zavře se po jeho vypnutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 100mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4823016209108 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 165 mm |
| Hloubka (mm): | 92 mm |
| Výška (mm): | 165 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 0 A |
| Jmenovité napětí (V): | 230 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 98 |
| Sestavení: | S nastavitelným doběhem |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
