Ventilátor 125mm VENTS 125 MA 12V s automatickou žaluzií 1009209 eleman
Ventilátor VENTS 125 MA 12V - s automatickou žaluzií, motor na 12V AC, nástěná montáž, 34dB, IP24, bílý, 165m3/h.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory 120, 125mm průměru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 4823016235909 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 190 mm |
| Hloubka (mm): | 98 mm |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | Ostatní |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny/na trubku |
| Emise hluku (dB/3m): | 34 |
| Jmenovitý proud (A): | 2 A |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Maximální teplota vzduchu: | 45 °C |
| Otáčky (min.): | 2300 |
| Průtok vzduchu (m3/h): | 165 |
| Sestavení: | S automatickou el. žaluzií |
| Směr: | Axiální |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 344/23 150 00 Praha 5 |
| E-mail : | info@eleman.cz |
